BELEDİYEDEN BAHAR TEMİZLİĞİ

26/02/2016

Genç Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, baharında gelmesiyle birlikte sokak ve caddelerde temizlik çalışmalarını aralıksız s&

Genç Belediyesi’ne bağlı ekipler karın erimesi sonrası cadde ve sokaklarda oluşan çevre kirliliği için temizlik çalışması başlattı. Ekipler, ilçe merkezinde ve mahallelerde bulunan çöpleri temizlemeye devam ediyor. Temizlik ekiplerinin yürüttüğü temizlik çalışmaları vatandaşlar tarafından takdir toplarken çalışmaların aralıksız bir şekilde devam edeceği ise öğrenildi.

 

 

Daha temiz ve yeşil bir Genç için çalışmaların devam ettiğini ifade eden Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan: “İlçe genelinde sorumluluk alanımızdaki sokaklarımız, caddelerimiz ve parklarımız bahara hazırlamak amacıyla ekiplerimiz tarafından planlı bir şekilde temizleniyor. Amacımız insanlarımızın yaşadıkları ortamda tozdan ve farklı unsurlardan olumsuz etkilenmesini önlemek, temiz bir ortamda yaşamalarını sağlamaktır. Ayrıca ekiplerimiz tarafından yol kenarlarında ve parklarda bulunan ağaçları budayarak bakımlarını yapıyorlar. Vatandaşlarımızdan ricamız, çöplerini gelişi güzel etrafı kirletecek biçimde atmasınlar. Halkımızdan çevre konusunda hassasiyet bekliyoruz. Daha yaşanılabilir, temiz bir Genç için tüm vatandaşlarımızı bize destek vermeye davet ediyorum” dedi.

Daha temiz daha ferah bir memleket anlayışıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren belediye ekiplerine yapılan çalışmalardan dolayı esnaf ve mahalle sakinleri teşekkürlerini iletti.