Başkan Topraktan, Muhtarları Dinledi

11/01/2015

Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan, ‘Sorunlara yerinde çözüm’ projesi kapsamında ilçe merkezine bağlı mahalle muhtarları ile bir araya gelerek, mahallelerin sorunlarını g

Yeni yılın ilk toplantısında mahalle muhtarları ile bir araya gelen Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan, muhtarlardan mahallelerin sorunlarını dinleyerek ilgili daire müdürlerine tek tek not aldırdı. Halka daha iyi hizmet sunabilmek için idareciler olarak birlikte koordinasyon içerisinde bulunmaları gerektiğini belirten Başkan Topraktan: “Yeni yıl ile birlikte yatırım programımıza aldığımız hizmetleri uygulamaya sokacağız. Sizlerde mahalleleriniz de ki aksaklıları bundan sonra sizler ile devam etmeyi düşündüğümüz toplantılarımızda bir araya gelerek çözüm yollarını birlikte arayacağız. Halkımızın sorunlarını çözmek, ihtiyaç duyulan hizmetleri zamanında yerine getirebilmek için idareciler olarak hep birlikte karar vereceğiz” dedi.
 
 Muhtarlarda Başkan Topraktan’ın kendileri ile bir araya gelmesinden memnuniyet duyduklarını belirterek özellikle mevsimden kaynaklanan sıkıntıların giderilmesi talebinde bulundular.


Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan ‘Sorunlara yerinde çözüm’ projesi kapsamında ilçe merkezine bağlı Genç mahalle muhtarları ile bir araya gelerek Genç mahallelerinin sorunlarını görüştü.