GENÇ BELEDİYESİ MUHTARLARI DİNLEYECEK

22/12/2014

Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan, her ay muhtarlarla bir araya gelerek mahallelerin meselelerini görüşeceklerini söyledi. 


Genç Belediyesi'nin 1 Ocak 2015’ten itibaren hayata geçirmeyi planladığı ‘Sorunlara yerinde çözüm’ projesi kapsamında ilçe merkezine bağlı 5 mahalle muhtarı ile bir araya gelinerek, mahallelerin sorunları ve çözüm önerileri görüşülecek. Konu ile ilgili bilgi veren Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan: "Sorunlara yerinde çözüm" projemiz kapsamında 1 Ocak 2015’ten itibaren her ayın ilk haftasında belediyemize bağlı 5 mahalle muhtarı ile mahallelerin ihtiyaçları, sorunları, talep ve beklentilerini yüz yüze konuşup, görüşüp ve bir sonraki toplantıda bir önceki görüşmede alınan kararların uygulama düzeylerini ele alacağız. Bu uygulamamız ile birlikte tüm mahallelerimizin sorunlarının çözümü konusunda yapacağımız çalışmalar, muhtarlarımız nezdinde şeffaf bir şekilde gerçekleşecektir” dedi


Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan her ay muhtarlarla bir araya gelerek mahallelerin meselelerini görüşeceklerini söyledi.