Coşkun’dan Başkan Topraktan`a Ziyaret

17/04/2014

AK Parti İl Başkanı Yusuf Coşkun, beraberindeki parti yöneticileriyle birlikte Bingöl, Solhan ve Genç Belediye Başkanlarını ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti 


30 Mart mahalli idareler seçiminde Bingöl’de yüksek oy oranıyla Bingöl merkez, Genç, Solhan, Karlıova, Adaklı, Yedisu ilçeleri ile Sancak Beldesi’nde belediye başkanlığını kazanan AK Parti, seçimin ardından belediye başkanlarına ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunuyor.

Ziyaretler kapsamında ilk olarak beraberindeki parti yönetimiyle birlikte Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’yi ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Coşkun, ‘hayırlı olsun’ dileklerini ilettiği ziyarette, mevcut durum ve önümüzdeki süreçte yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi edindi.

Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye güvendiklerini vurgulayan Coşkun, “Sayın Başkanımıza bizler gibi halkımız da büyük bir güven duyuyor. Henüz göreve yeni başladı. Şuanda tebrikleri kabul ediyor. İnşallah yakın zamanda çalışmalarına başlayacak ve Bingöl’e çok güzel hizmetler kazandıracak. Artık partimiz değil, tüm Bingöl’ün belediye başkanıdır. Bu çerçevedeki hassasiyetini de görüyoruz zaten. Bu süreçte bizlere düşen görev neyse, elimiz taşın altına koymaktan kaçınmayacağız. El birliğiyle Bingöl’ü bir adım öteye taşıyacağız inşallah. Yeni görevinin hem kendisine, hem bizlere, hem de memleketimize hayırlar getirmesini diliyoruz. Allah yardımcısı olsun” dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Barakazi, Bingöl’e hizmet noktasında elinden gelen çabayı harcayacağını, eşit, ilkeli ve adaletli bir yönetim anlayışıyla görev süresinin sonuna kadar çalışacağını kaydetti.

Barakazi, “Sayın il başkanımıza ve parti yönetimine bu nazik ziyaretlerinden ötürü de teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra beraberindekilerle Solhan Belediye Başkanı Abdulahakim Yıldız’ı makamında ziyaret eden Coşkun, son olarak Genç Belediye Başkanı M.Hadin Topraktan’ı ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini ilettiler.

Ziyaretlerin, diğer ilçe ve beldelerde devam edeceği öğrenildi


Coşkun’dan Başkan Topraktan`a Ziyaret Bingöl merkez Genç Solhan Karlıova Adaklı Yedisu ilçeleri ile Sancak Beldesi’nde belediye başkanlığını kazanan AK Parti