Emektarlara plaket verildi

27/02/2017

Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan, belediye bünyesinde 33 yıl hizmet verip emekliye ayrılan personellerini plaket vererek onurlandırdı.


   

Genç Belediyesi’nde hizmet yıllarını tamamlayıp emekli olan iki personel, Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan tarafından birer plaket verilerek onurlandırıldı.

 

 

Emekli personeller için düzenlenen plaket töreninde konuşan Başkan Topraktan Genç Belediyesi'nin bir aile olduğunu belirterek, "Uzun yıllar Genç Belediyesi’ne hizmet ettiniz. Genç’e hep birlikte hizmet ederek, emeğiniz geçti. Bundan dolayı Allah razı olsun. Belediye’de çalışmak kutsal bir iştir. Sonuçta çocuklarımızın rızkını bu iş vesile kazanıyorsunuz. Bunun yanında kendi ilçenize de hizmet etme fırsatı buluyorsunuz. Bu açıdan aslında çok şanslısınız. Hem rızkınızı kazanıyorsunuz hemde ecdadımızın, atalarımızın yaşadığı; çocuklarımızın yaşayacağı ilçenize hizmet etme fırsatı buldunuz. Emekli olunca bu aileden ayrılmış olmuyorsunuz, yine bu ailenin birer ferdisiniz. Bize de ne zaman ihtiyaç duyarsanız her zaman sizlerin yanındayız, bunu da bilmenizi istiyoruz. Allah sizlere hayırlı ömürler versin. Allah acı keder vermeden sağlıkla emekliliğinizi yaşamayı nasip etsin. Kapımız her zaman size sonuna kadar açık olacak” diye konuştu